Sól z Morza Martwego 1kg MG12

Sól z Morza Martwego 1kg MG12
Cena:19,36

Dostępność:Dostępny

Zapytaj o produkt

Parametry produktu:

ProducentMG12
Kod produktu001043

Opis produktu

SKŁADNIKI
sól z Morza Martwego

OPIS
Kąpiel w solance z Morza Martwego (Dead Sea Salt)  to domowa wersja profesjonalnego SPA. Kąpiele solankowe w soli z Morza Martwego mają potwierdzone naukowo działanie pielęgnujące skórę i przeznaczone są przede wszystkim dla osób z dolegliwościami dermatologicznymi. Działają leczniczo w sytuacjach występowania różnych chorób oraz schorzeń, takich jak łuszczyca, trądzik, atopowe zapalenie skóry, egzemy. Kąpiel w takiej soli łagodzi również alergie. Maris sal głęboko oczyszcza skórę oraz łagodzi podrażnienia i stany zapalne skóry. Kuracja poprawia krążenie krwi, przyspiesza proces usuwania toksyn z organizmu oraz przyspiesza proces naturalnej regeneracji komórek. Kąpiele solankowe obniżają poziom stresu i zmęczenia, mają działanie kojące, doskonale relaksują i regenerują. 
Sól marki Mg12 powstała na skutek ewaporacji (odparowania) soli z wody morskiej na terenie Jordanii. Proces ten jest całkowicie naturalny i prowadzi do uzyskania kryształków soli morskiej. Sól zawiera magnez, potas, wapń, chrom, cynk, mangan i inne pierwiastki.

SPOSÓB STOSOWANIA
1. Kąpiel w soli z Morza Martwego powinna odbywać się w jej 1% roztworze, dlatego należy rozpuścić 1kg soli w standardowej wielkości wannie, wypełnionej gorącą wodą o temperaturze około 38 stopni. Sól się rozpuści, tworząc kąpiel solankową. Nie stosować żadnych detergentów.
2. Położyć się swobodnie w przygotowanej solance. Aby osiągnąć pożądany efekt, kąpiel powinna trwać minimum 20 minut, dwa razy w tygodniu. Można ją wzmocnić peelingiem.
3. Po zakończaniu kąpieli spłukać ciało pod bieżącą wodą.

UWAGA
Produkt w 100% naturalny, bez żadnych dodatków, do stosowania zewnętrznego.
Naturalny surowiec użyty do wyprodukowania tego produktu może objawiać się drobnymi nieczystościami i mieć niejednolitą barwę . 

ŚRODKI OSTROŻNOŚCI
Całkowicie naturalnym i bezpiecznym objawem jest odczuwanie lekkiego pieczenia lub swędzenia. Jest to uczucie stopniowego przyzwyczajania się skóry do zawartych w kąpieli substancji i maleje ono wraz z czasem stosowania produktu. Solanka nie powinna mieć styczności ze skórą twarzy, a jeśli dostanie się do oczu, należy przemyć je pod bieżącą wodą. Kapieli nie należy stosować gdy na skórze znajdują się rany bądź silne otarcia. Po każdorazowym użyciu, opakowanie należy szczelnie zamknąć przy wykorzystaniu specjalnego zamknięcia (struny), gdyż dostanie się wilgoci do wewnątrz opakowania zmniejsza skuteczność działania soli. Sól z Morza Martwego należy przechowywać w ciemnym i suchym miejscu, poza zasięgiem dzieci. Produkt nie jest wskazany do stosowania przez kobiety w ciąży oraz osoby z nadciśnieniem ze względu na zalecany długi czas trwania kąpieli w gorącej wodzie.
 

Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Polityka Prywatności

Zamknij