SÓL KŁODAWSKA PÓŁGRUBOZIARNISTA NIEJOD. 1KG SMAKOSZ

SÓL KŁODAWSKA PÓŁGRUBOZIARNISTA NIEJOD. 1KG SMAKOSZ
Cena:3,96

Dostępność:Dostępny

Zapytaj o produkt

Parametry produktu:

ProducentSMAKOSZ
Kod produktu001085

Opis produktu

SKŁADNIKI
sól naturalna kamienna kłodawska półgruboziarnista niejodowana 

OPIS
Wysokiej jakości sól naturalna, nie wybielana i nie wzbogacana w przeciwzbrylacze czy inne dodatkowe substancje. Kłodawska sól kamienna jest minerałem o wysokim stopniu czystości. W przeciwieństwie do soli warzonej stanowi bogate źródło "pierwiastków życia", czyli mikroelementów niezbędnych do prawidłowego, zdrowego funkcjonowania organizmu człowieka. Biopierwiastki, których śladowe ilości posiada sól warzona,  wchodzące w skład naturalnej soli kamiennej tworzą kompleksy łatwo przyswajalne przez organizm. To właśnie te składniki soli sterują czynnościami metabolicznymi, czyli przemianą materii. Odgrywają zasadniczą rolę w aktywności niezbędnych dla życia procesów enzymatycznych. W kłodawskiej soli zawarte są (już od 250 mln lat): magnez, mangan, żelazo, cynk, miedź, wapń, potas, selen, jod i inne pierwiastki, których próżno szukać w soli warzonej.

KRAJ POCHODZENIA
Polska

INFORMACJA ALERGENNA
W związku z używaniem na terenie zakładu soi, selera, wyrobów zawierających gluten, gorczycy, sezamu, orzechów, mleka i jaj, produkt może zawierać śladowe ich ilości.

WARUNKI PRZECHOWYWANIA
Przechowywać w suchym i zaciemnionym miejscu.

Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Polityka Prywatności

Zamknij