Płyn do mycia szyb Glass 500g

Płyn do mycia szyb Glass 500g
Cena:7,4012,40 zł

Dostępność:Dostępny

Zapytaj o produkt

Parametry produktu:

ProducentECOVARIANT
Kod produktu000498

Opis produktu

SKŁADNIKI
Wykaz składników:
http://ecovariant.pl/images/obrazy/files/ws_pdf/P%C5%82yn%20do%20mycia%20szyb%20Glass%20EcoVariant.pdf
Karta charakterystyki:
http://ecovariant.pl/images/obrazy/files/kartyCharakterystyki_pdf/P%C5%82yn%20do%20czyszczenia%20szyb%20Glass%20w.2.pdf

OPIS
Płyn do mycia szyb na bazie ekstraktu z indyjskich orzechów piorących i alkoholu.
Jest w pełni biodegradowalnym, hybrydowym połączeniem mocy oczyszczonego ekstraktu z indyjskich orzechów piorących (Sapindus Mukorossi) z alkoholem. Jest przeznaczony do mycia powierzchni szklanych, okien, luster, szyb samochodowych od wewnątrz i zewnątrz. Można stosować do ekranów monitorów i telewizorów gdy są wykonane ze szkła. Nadaje się również do czyszczenie powierzchni trwale nabłyszczonych jak metale nierdzewne INOX i kamień.
Bezzapachowy, nie zawiera barwników, hipoalergiczny.

SPOSÓB UŻYCIA
Duże stężenie ekstraktu i alkoholu pozwala skutecznie myć z niewielką ilością płynu, co zmniejsza jego zużycie nawet trzykrotnie i przyśpiesza czyszczenie.
Spryskane powierzchnie wytrzeć na sucho. Nie ma potrzeby spłukiwania wodą. Bardzo mocno zabrudzone powierzchnie zaleca się najpierw umyć płynem UPC w sprayu.

WARUNKI PRZECHOWYWANIA 
Przechowywać poza zasięgiem dzieci najlepiej w temperaturze od 5°C do 20°C przez okres do 36 miesięcy od daty produkcji umieszczonej na opakowaniu.

UWAGA
Zawartość w tej mieszaninie spełniają kryterium biodegradowalności z Rozporządzenia (WE) nr 648/2004 o środkach czystości. 
Zawartość/pojemnik usuwać zgodnie z obowiązującymi przepisami do zbiorników segregacji odpadów obecnych w swojej gminie lub napełnić ponownie. Produkt przebadany dermatologicznie i mikrobiologicznie.

KRAJ PRODUCENTA
Polska

Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Polityka Prywatności

Zamknij