Płyn do mycia podłóg drewnianych Clean Wood 1,5kg

Płyn do mycia podłóg drewnianych Clean Wood 1,5kg
Cena:14,0024,00 zł

Dostępność:Dostępny

Zapytaj o produkt

Parametry produktu:

ProducentECOVARIANT
Kod produktu000496

Opis produktu

SKŁADNIKI
Wykaz składników:
http://ecovariant.pl/images/obrazy/files/ws_pdf/P%C5%82yn%20do%20pod%C5%82%C3%B3g%20Clean%20Wood%20EcoVariant.pdf
Karta charakterystyki:
http://ecovariant.pl/images/obrazy/files/kartyCharakterystyki_pdf/P%C5%82yn%20do%20pod%C5%82%C3%B3g%20Clean%20Wood%20w.1.pdf

OPIS
Skoncentrowany płyn do mycia paneli i podłóg drewnianych na bazie ekstraktu z indyjskich orzechów piorących i wosków roślinnych.
Jest w pełni biodegradowalnym, hybrydowym połączeniem mocy oczyszczonego ekstraktu z indyjskich orzechów piorących Sapindus Mukorossi z surfaktantami roślinnymi i wosków roślinnych. Jest przeznaczony do mycia podłóg z paneli podłogowych, drewna lakierowanego i surowego. Można stosować do drewna tekowego. Szybko usuwa brud, nie pozostawia smug daje trwały połysk.
Bezzapachowy, nie zawiera barwników, hipoalergiczny.

SPOSÓB UŻYCIA
By zwiększyć ekonomiczność stosowania zaleca się używanie dozownika umieszczonego na butelce co gwarantuje nam 50 użyć produktu z 1,5kg płynu.
Stosować tylko do podłóg które mogą być myte na mokro. Wlać 30 ml płynu bezpośrednio do wiadra i uzupełnić 5 litrami ciepłej wody. Zmyte powierzchnie pozostawić do wyschnięcia. Nie ma potrzeby spłukiwania i polerowania. Nie zaleca się stosowania do glazury, terakoty, marmuru, granitu i lastriko. Bardzo mocno zabrudzone powierzchnie należy najpierw umyć płynem UPC.

WARUNKI PRZECHOWYWANIA
Przechowywać poza zasięgiem dzieci najlepiej w temperaturze od 5°C do 20°C przez okres do 36 miesięcy od daty produkcji umieszczonej na opakowaniu.

UWAGA
Zawartość w tej mieszaninie spełniają kryterium biodegradowalności z Rozporządzenia (WE) nr 648/2004 o środkach czystości.
Zawartość/pojemnik usuwać zgodnie z obowiązującymi przepisami do zbiorników segregacji odpadów obecnych w swojej gminie lub napełnić ponownie. Produkt przebadany dermatologicznie i mikrobiologicznie.

KRAJ PRODUCENTA
Polska

Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Polityka Prywatności

Zamknij