Płyn do mycia podłóg Clean floor 1,5KG

Płyn do mycia podłóg Clean floor 1,5KG
Cena:14,0024,00 zł

Dostępność:Dostępny

Zapytaj o produkt

Parametry produktu:

ProducentECOVARIANT
Kod produktu000495

Opis produktu

SKŁADNIKI
Wykaz składników:
http://ecovariant.pl/images/obrazy/files/ws_pdf/P%C5%82yn%20do%20pod%C5%82%C3%B3g%20Clean%20floor%20EcoVariant.pdf
Karta charakterystyki:
http://ecovariant.pl/images/obrazy/files/kartyCharakterystyki_pdf/P%C5%82yn%20do%20pod%C5%82%C3%B3g%20Clean%20floor%20w.1.pdf

OPIS
Skoncentrowany płyn do mycia podłóg, na bazie ekstraktu z indyjskich orzechów piorących i naturalnym kwasie mlekowym.
Jest w pełni biodegradowalnym, hybrydowym połączeniem mocy oczyszczonego ekstraktu z indyjskich orzechów piorących Sapindus Mukorossi z surfaktantami roślinnymi i naturalnym kwasem mlekowym. Przeznaczony do mycia podłóg, które mogą być myte na mokro. Można myć glazurę, terakotę, panele, deski drewniane tekowe, parkiet, marmur, granit, lastriko i wykładziny zmywalne. Szybko usuwa brud, nie pozostawia smug, daje trwały efekt czystości i higieny.
Bezzapachowy, nie zawiera barwników, hipoalergiczny.

SPOSÓB UŻYCIA
By zwiększyć ekonomiczność stosowania zaleca się używanie dozownika umieszczonego na butelce co gwarantuje nam 50 użyć produktu z 1,5 kg płynu.
Stosować tylko do podłóg które mogą być myte na mokro. Wlać 30 ml płynu bezpośrednio do wiadra i uzupełnić 5 litrami ciepłej wody. Zmyte powierzchnie pozostawić do wyschnięcia. Nie ma potrzeby spłukiwania.

WARUNKI PRZECHOWYWANIA
Przechowywać poza zasięgiem dzieci najlepiej w temperaturze od 5°C do 20°C przez okres do 36 miesięcy od daty produkcji umieszczonej na opakowaniu.

UWAGA
Zawartość w tej mieszaninie spełniają kryterium biodegradowalności z Rozporządzenia (WE) nr 648/2004 o środkach czystości.
Zawartość/pojemnik usuwać zgodnie z obowiązującymi przepisami do zbiorników segregacji odpadów obecnych w swojej gminie lub napełnić ponownie. Produkt przebadany dermatologicznie i mikrobiologicznie.

KRAJ PRODUCENTA
Polska

Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Polityka Prywatności

Zamknij