Płyn do mycia naczyń Shiny dishes 1kg ECOVARIANT

Płyn do mycia naczyń Shiny dishes 1kg ECOVARIANT
Cena:18,00

Dostępność:Chwilowo niedostępny

Zapytaj o produkt

Parametry produktu:

ProducentECOVARIANT
Kod produktu000494

Opis produktu

SKŁADNIKI
Wykaz składników:
http://ecovariant.pl/images/obrazy/files/ws_pdf/P%C5%82yn%20do%20naczy%C5%84%20Shiny%20dishes%20EcoVariant.pdf
Karta charakterystyki:
http://ecovariant.pl/images/obrazy/files/kartyCharakterystyki_pdf/P%C5%82yn%20do%20naczy%C5%84%20Shiny%20dishes%20w.1.pdf

OPIS
Płyn do mycia naczyń, skoncentrowany na bazie ekstraktu z indyjskich orzechów piorących
Jest w pełni biodegradowalnym, hybrydowym połączeniem mocy oczyszczonego ekstraktu z indyjskich orzechów piorących (Sapindus Mukorossi) z surfaktantami roślinnymi. Delikatny dla skóry i bezwzględny dla tłuszczu. Można stosować do mycia porcelany, naczyń szklanych, kryształów, metalowych mis i pater, naczyń do gotowania i pieczenia, sztućców i ozdobnych sreber.
Bezzapachowy, nie zawiera barwników, hipoalergiczny.

SPOSÓB UŻYCIA
Zalecane jest rozcieńczenie koncentratu w stosunku 1 część płynu i 3 części wody przy zastosowaniu butelki dozującej EcoVariant. Z 1 kg koncentratu otrzymamy 4 kg płynu gotowego do użycia na gąbkę.
Mycie w zlewozmywaku lub misce: wlać 3-4ml płynu bezpośrednio do zlewu lub miski i uzupełnić 5 litrami ciepłej wody. Rozcieńczony płyn w butelce EcoVariant w stosunku 1 część płynu i 3 części wody można stosować bezpośrednio na gąbkę. Umyte naczynia dokładnie spłukać wodą. Gąbkę po zakończonym zmywaniu wypłukać ciepłą wodą, nasączyć niewielka ilością płynu i pozostawić do następnego mycia.

WARUNKI PRZECHOWYWANIA
Przechowywać poza zasięgiem dzieci najlepiej w temperaturze od 5°C do 20°C przez okres do 36 miesięcy od daty produkcji umieszczonej na opakowaniu.

UWAGA
Zawartość w tej mieszaninie spełniają kryterium biodegradowalności z Rozporządzenia (WE) nr 648/2004 o środkach czystości. Zawartość/pojemnik usuwać zgodnie z obowiązującymi przepisami do zbiorników segregacji odpadów obecnych w swojej gminie lub napełnić ponownie. Produkt przebadany dermatologicznie i mikrobiologicznie.

KRAJ PRODUCENTA
Polska
 

Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Polityka Prywatności

Zamknij