BioKlean Soft 1L PROBIOTICS

BioKlean Soft 1L PROBIOTICS
Cena:39,00

Dostępność:Chwilowo niedostępny

Zapytaj o produkt

Parametry produktu:

ProducentPROBIOTICS
Kod produktu000457

Opis produktu

SKŁADNIKI
probiotyczne mikroorganizmy SCD ProBio Original oraz esencja probiotyczna, ProBio puder, fermentacyjny wyciąg z otrębów pszenicznych, susz, olejki: lawendowy i miętowy, koncentrat soków owocowych, fruktoza, woda niechlorowana

OPIS
BioKlean soft™ to koncentrat do czyszczenia, dezynfekcji, odświeżania i higienizacji (atest PZH/HT-2598/2011). Działanie BioKlean Soft™:
- usuwa zabrudzenia   
- odświeża powietrze
- minimalizuje nieprzyjemne zapachy organiczne
- redukuje występowanie pleśni
- biologizuje i dezynfekuje  pomieszczenia i urządzenia
- higienizuje i klaruje wodę w małych basenach i oczkach wodnych.
BioKlean soft™ jest w pełni naturalnym preparatem. Zawiera pożyteczną mikroflorę i najwyższej jakości aromaty organiczne. Rozpylany w powietrzu neutralizuje odory, dezynfekuje i biologizuje pomieszczenia i urządzenia.
BioKlean soft™ jest całkowicie bezpieczny dla ludzi, zwierząt i roślin. Nie wymaga rękawic ochronnych. Podlega szybkiej biodegradacji.

SPOSÓB UŻYCIA
BioKlean Soft™ może być stosowany bezpośrednio, ale efektywniejsze jest jego użycie w formie rozcieńczonej z niechlorowaną wodą. 
Pomieszczenia - w zamkniętych pomieszczeniach, używamy roztworu 10% (1 część BioKlean Soft™ i 9 części wody) wykonując zamgławianie opryskiwaczem ręcznym. Delikatną mgiełką wypełniamy i powlekamy wszelkie dostępne przestrzenie i powierzchnie: dywany, pościel, firanki i tapicerkę. Po oprysku powierzchnie drewniane, kamienne i plastikowe należy przetrzeć miękką szmatką.
Podłogi, posadzki - najpierw spryskać podłogę 10 % roztworem BioKlean Soft™ i po odczekaniu kilku minut wymyć 2% roztworem (np. 100 ml BioKlean Soft na 5 litrów ciepłej wody).
Sanitariaty i kuchnie - spryskujemy roztworem 10% i po kilku minutach czyścimy. Mocniejsze zabrudzenie traktujemy koncentratem i pozostawiamy na noc, po czym czyścimy i spłukujemy.
Szkło i lustra - zwilżamy powierzchnię 50% roztworem BioKlean Soft™ i następnie czyścimy szmatką.
Tkaniny - dodatek preparatu do płukania 1% ( 1:100 ) sprawia, że tkanina jest przyjemniejsza w dotyku, ponadto redukuje pozostałości chemicznych detergentów.
Samochody - karoserię myjemy roztworem 5% (1:20) i spłukujemy. Następnie wykonujemy oprysk roztworem 1% (1:100) i pozostawiamy do wyschnięcia. 
Preparat działa przeciwkorozyjnie oraz spowalnia starzenie się /utlenianie materiałów np. tworzyw sztucznych, skóry i drewna.
Baseny i oczka wodne - dawkę 1 litr koncentratu na 1 m3 aplikujemy kilka razy w ciągu sezonu.
Miejsca bytowania zwierząt - w celu minimalizowania nieprzyjemnych zapachów zaleca się oprysk miejsc spoczynku zwierząt domowych: posłań, leżanek, terrariów, klatek i kojców 10% roztworem preparatu.

WARUNKI PRZECHOWYWANIA
Przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu, w temperaturze 8 - 15 st.C, niedostępnym dla dzieci. Po otwarciu zużyć w czasie 5 tygodni.

UWAGA
BioKlean Soft nie zawiera substancji toksycznych dla człowieka. W przypadku kontaktu z oczami przemyć czystą wodą. W przypadku spożycia popić dużą ilością wody.
 

Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Polityka Prywatności

Zamknij