Bio Klean Wash 1l PROBIOTICS

Bio Klean Wash 1l PROBIOTICS
Cena:42,50

Dostępność:Dostępny

Zapytaj o produkt

Parametry produktu:

ProducentPROBIOTICS
Kod produktu000898

Opis produktu

SKŁADNIKI
5% ≤ amfoteryczne środki powierzchniowo czynne <15%, <5% anionowe środki powierzchniowo czynne, <5% niejonowe środki powierzchniowo czynne, kompozycja zapachowa. Ponadto zawiera: ferment na bazie soków owocowych, ekstrakty z mydlnicy i komosy, mikroflorę SCD ProBio Original.

OPIS
BioKlean Wash™ to uniwersalny, delikatny płyn do prania, z biologicznymi enzymami mikroflory. 
Dzięki ekstraktom roślinnym z mydlnicy (naturalne saponiny piorące) i komosy (organiczny wybielacz) oraz tenzydów cukrowych, działa skutecznie niezależnie od twardości wody, również w niskich temperaturach.
Substancjami czynnymi płynu do prania, są kwasy organiczne wytwarzane przez probiotyczną mikroflorę, które z powodzeniem pozwalają na minimalizację zawartości detergentów.
Saponiny i substancje odplamiające pochodzenia roślinnego zastępują substancje pieniące, co czyni mikroorganiczny płyn do prania środkiem skutecznym, a zarazem delikatnym dla skóry i przyjaznym dla środowiska.
 
Do prania wszystkich rodzajów tkanin białych i kolorowych.
Zakres temperatur: 20° - 60°C
Przebadany dermatologicznie. 
Bezpieczny dla Ciebie i Twojej Rodziny. 
Podlega szybkiej biodegradacji.

SPOSÓB UŻYCIA
Pralka automatyczna: odmierzoną ilość płynu (dołączona miarka o pojemności 30 ml) wlać do przegrody na płyn lub proszek do prania w pralce automatycznej.
Pranie ręczne (wełna, jedwab): do miski wlać wodę, dodać miarkę płynu (15 ml płynu na 51 wody), wymieszać i dopiero wtedy włożyć tkaniny. Zostawić na około 10 minut, delikatnie ugniatać, następnie wypłukać w letniej wodzie najlepiej z dodatkiem BioKlean Soft.
 

Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Polityka Prywatności

Zamknij